Partnerem serwisu jest:

Mickiewicza 21, 40-085 Katowice

biuro@sep-szkolenia.pl 797 034 928

Szukasz szkoleń SEP? Wybierz opiekuna i zapytaj o rabaty! Sprawdź >>> https://sep-szkolenia.pl/oddzialy <<<

Online
10 czerwca
Szkolenie G1/2/3
Cena szkolenia: 95.00zł Cena 1 egzaminu: 424.20zł

godz. 16:00

Online

Online
11 czerwca
Szkolenie pomiarowe
Cena szkolenia: 350.00zł Cena 1 egzaminu: 424.20zł

godz. 15:00

Online

Online
11 czerwca
Szkolenie G1/2/3
Cena szkolenia: 95.00zł Cena 1 egzaminu: 424.20zł

godz. 16:00

Online

Wszystkie terminy

Podnieś z nami swoje kwalifikacje zawodowe!

Zapraszamy do współpracy firmy, przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne, które zainteresowane są uzyskaniem lub odnowieniem uprawnień.


Kursy zawodowe dla specjalistów

Chcesz poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe i przejść specjalistyczne szkolenie pod okiem doświadczonych fachowców? Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich organizuje kursy zawodowe, które pozwolą Ci znaleźć dobrze płatną pracę! Prowadzimy profesjonalne kursy energetyczne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm oraz przedsiębiorstw. Mamy 20 oddziałów na terenie całego kraju (m.in. w miastach: Poznań, Olsztyn, Warszawa, Wrocław, Lublin, Zielona Góra, Gdańsk, Szczecin), ale jesteśmy też w stanie dojechać bezpośrednio do klienta i przeprowadzić szkolenie zamknięte dla wybranych pracowników.

Postaw na efektywne kursy dla elektryków

Interesują Cię kursy dla elektryków? Oferujemy bogaty wybór szkoleń, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W swojej ofercie mamy kursy zawodowe, które pozwalają zdobyć uprawnienia elektryczne G1, uprawnienia cieplne G2, a także uprawnienia gazowe G3. Dostępne kursy energetyczne kierujemy do osób, które zajmują się eksploatacją i dozorem urządzeń elektrycznych, instalacji i sieci elektroenergetycznych. Uczestnicy kursów dla elektryków zdobywają w czasie szkoleń wiedzę o zespołach prądotwórczych, urządzeniach, instalacjach i sieciach o różnym napięciu, aparaturze kontrolno-pomiarowej oraz wielu innych zagadnieniach. Szkolenia organizowane przez Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich charakteryzują się wysoką efektywnością. Dzięki profesjonalnym kursom dla elektryków bez problemu zdasz ustne egzaminy zawodowe i zdobędziesz specjalistyczną wiedzę.

Urząd pracy
Enea
BP
OBI
Polska Spółka Gazowa
Okręgowa Pielęgniarek i Położnych
Wipasz
Herbapol
Kuehne+nagel
sweco
inkpol
auto machinery jet
Ludwik Rydygier
otis
skanska
meillerghp
aerospace
WODR