Partnerem serwisu jest:

Mickiewicza 21, 40-085 Katowice

biuro@sep-szkolenia.pl 797 034 928

Szukasz szkoleń SEP? Wybierz opiekuna i zapytaj o rabaty! Sprawdź >>> https://sep-szkolenia.pl/oddzialy <<<

Online
5 sierpnia
Szkolenie pomiarowe
Cena szkolenia: 350.00zł Cena 1 egzaminu: 430.00zł

godz. 9:00

Online

Online
5 sierpnia
Szkolenie G1/2/3
Cena szkolenia: 95.00zł Cena 1 egzaminu: 430.00zł

godz. 9:00

Online

Online
5 sierpnia
Szkolenie G1/2/3
Cena szkolenia: 95.00zł Cena 1 egzaminu: 430.00zł

godz. 16:00

Online

Wszystkie terminy

Szkolenia pomiarowe instalacji elektrycznych

 

Szkolenia pomiarowe, czyli coś więcej niż kurs elektryka

Kurs elektryka to zdecydowanie jedno z najpopularniejszych spośród oferowanych przez nas szkoleń SEP. Osobom, które chcą jeszcze bardziej podnieść swoje kwalifikacje i zyskać umiejętności przydatne w codziennej pracy, polecamy właśnie ten kurs energetyczny. Szkolenia pomiarowe umożliwiają zdobycie bardzo cennego uprawnienia SEP do wykonywania prac kontrolno-pomiarowych.

Dla kogo jest ten kurs SEP?

Uczestnikiem tego szkolenia SEP może być każda osoba, która chce uzyskać uprawnienia SEP umożliwiające wykonywanie pomiarów, dokonywanie przeglądów technicznych urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych. Jest to bardzo poszukiwana kwalifikacja w branży energetycznej, praktycznie gwarantująca zdobycie dobrze płatnej pracy w zawodzie elektryka.

Prezentowany kurs SEP będzie odpowiednim wyborem także dla przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą w obszarze energetycznym, którzy realizują zlecenia osobiście. W takiej sytuacji uprawnienia energetyczne uzyskane po kursie elektryka, uzupełnione kwalifikacjami do wykonywania pomiarów, znacznie zwiększą konkurencyjność firmy i pozwolą właścicielowi obsługiwać więcej robót.

Warto wiedzieć

Uprawnienia zdobyte po zdaniu egzaminu SEP są ważne przez okres 5 lat. Po tym czasie należy je odnowić, co również wymaga wzięcia udziału w kursie SEP na uprawnienia energetyczne.

Kto może wziąć udział w tym szkoleniu SEP?

Nasze kursy energetyczne, w ramach których można zdobyć uprawnienia do przeprowadzania pomiarów, są przeznaczone dla wszystkich osób spełniających dwa poniższe kryteria:

  • Pełnoletność – w dniu rozpoczęcia szkolenia SEP kandydat musi mieć ukończone 18 lat.
  • Wykształcenie – od kandydatów wymagamy jedynie posiadania wykształcenia podstawowego.

Dlaczego warto zapisać się na nasze kursy energetyczne?

Podstawową zaletą naszych szkoleń SEP jest to, że przebiegają one w bardzo szybkim tempie. Cały cykl można zakończyć w ciągu jednego dnia, a następnie przystąpić do egzaminu. Jest to ogromna oszczędność czasu, co ma szczególne znaczenie dla pracodawców wysyłających pracowników na kursy energetyczne. Nie zachodzi ryzyko, że dojdzie do zbyt długiego przestoju roboczego.

Zdobycie uprawnień SEP jest bardzo dużym krokiem w rozwoju zawodowym, jednak wymaga to najpierw przyswojenia specjalistycznej wiedzy. Nasi instruktorzy mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń SEP, kładą nacisk na łączenie teorii z praktyką i zrozumiałe przekazywanie informacji. Dzięki temu nasze szkolenia SEP nie są nudne oraz doskonale przygotowują do egzaminu.

Warto wiedzieć

Celem tego szkolenia SEP jest przygotowanie uczestnika do egzaminu kwalifikacyjnego w zakresie eksploatacji (E) i dozoru (D).

Koniecznie musimy wspomnieć o tym, że w ramach prezentowanego kursu SEP uczestnik może zdobyć uprawnienia energetyczne w trzech podstawowych grupach: G1 (kurs elektryka), G2 (cieplne) i G3 (gazowe). Jest to możliwe w ciągu zaledwie jednego dnia.

Nasz kurs elektryka oraz pozostałe kursy SEP cieszą się bardzo dużą popularnością, a przede wszystkim zaufaniem pracodawców. Świadczy o tym fakt, że nawiązujemy wieloletnie relacje z Klientami, którzy korzystają z naszej oferty przez długi czas, zlecając szkolenia SEP dla kolejnych grup pracowników. Polecają nas również osoby indywidualne, w tym przedsiębiorcy osobiście realizujący zlecenia w branży energetycznej.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Przy zapisie na 2 lub 3 grupy, koszt szkolenia jest w cenie jednego! Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy na stronie. Nasz konsultant oddzwoni natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia.

 

Sprawdź terminy szkoleń SEP

Urząd pracy
Enea
BP
OBI
Polska Spółka Gazowa
Okręgowa Pielęgniarek i Położnych
Wipasz
Herbapol
Kuehne+nagel
sweco
inkpol
auto machinery jet
Ludwik Rydygier
otis
skanska
meillerghp
aerospace
WODR