Partnerem serwisu jest:

Mickiewicza 21, 40-085 Katowice

biuro@sep-szkolenia.pl 797 034 928

Szukasz szkoleń SEP? Wybierz opiekuna i zapytaj o rabaty! Sprawdź >>> https://sep-szkolenia.pl/oddzialy <<<

Online
10 czerwca
Szkolenie G1/2/3
Cena szkolenia: 95.00zł Cena 1 egzaminu: 424.20zł

godz. 16:00

Online

Online
11 czerwca
Szkolenie pomiarowe
Cena szkolenia: 350.00zł Cena 1 egzaminu: 424.20zł

godz. 15:00

Online

Online
11 czerwca
Szkolenie G1/2/3
Cena szkolenia: 95.00zł Cena 1 egzaminu: 424.20zł

godz. 16:00

Online

Wszystkie terminy

Kurs SEP dla Twojej firmy: szybki sposób na uprawnienia energetyczne!

Kurs SEP to jedna z najczęstszych inwestycji w kadry, na jakie decydują się przedsiębiorcy działający w szeroko pojętej branży energetycznej. Dobrze jest wiedzieć, że zespół tworzą kompetentni pracownicy, posiadający uprawnienia pozwalające im wykonywać bardzo szeroki zakres robót. Szukasz sprawdzonych szkoleń SEP dla firm, grup i przedsiębiorstw? Skorzystaj z naszych kursów, które wyróżnia to, że szybko i kompleksowo przygotowują do egzaminu na uprawnienia energetyczne.

Szkolimy w tych językach:

Polski

Angielski

Ukraiński

Dlaczego warto postawić na nasze szkolenia SEP?

Kursy SEP organizowane przez Krajowe Centrum Kształcenia to zdecydowanie najlepszy wybór dla przedsiębiorców. Przede wszystkim dlatego, że nasi kursanci osiągają bardzo dobre rezultaty podczas egzaminów, o czym świadczą znakomite wyniki zdawalności.

Od lat z powodzeniem realizujemy szkolenia SEP dla firm, organizacji i administracji publicznej. W naszej ofercie znajduje się bogaty pakiet szkoleń i kursów SEP dla pracowników, których celem jest zdobycie uprawnień energetycznych, w tym uprawnień gazowych i cieplnych. Jednym z najpopularniejszych szkoleń jest kurs elektryka, przygotowujący do egzaminu na uprawnienia energetyczne w grupie G1.

Nasze szkolenia SEP są prowadzone przez najlepszych w Polsce instruktorów. Doskonale rozumiemy potrzeby przedsiębiorców, dlatego jesteśmy elastyczni pod względem zarówno terminów, jak i lokalizacji organizowanych kursów energetycznych.

Warto wiedzieć

Grupowe kursy energetyczne (minimum 5 osób) organizujemy w całej Polsce, natomiast otwarte szkolenia SEP (dla osób indywidualnych) w ponad 19 miastach.

Szkolenia SEP z akcentem na wiedzę

Wiemy, że głównym celem osób uczestniczących w kursach SEP jest zdobycie uprawnień energetycznych. Wychodzimy jednak z założenia, że kursant musi wynieść ze szkolenia także konkretną wiedzę. Stąd kładziemy duży nacisk na wartość merytoryczną kursów oraz atrakcyjne łączenie teorii z praktyką.

Program szkolenia energetycznego dopasowywany jest do specyfiki grupy i potrzeb organizacji. Każde szkolenie SEP poprzedza identyfikacja i analiza potrzeb szkoleniowych, które są podstawą wszelkich czynności związanych z rozwojem umiejętności pracowników.

Kursy energetyczne dopasowane do Twoich oczekiwań

W zależności od potrzeb firmy możemy zorganizować szkolenia SEP pojedyncze lub cykle szkoleniowe. Nasze warsztaty organizowane są w dni robocze, jednak na specjalne życzenie organizujemy cykle i kursy SEP w weekendy.

Długość szkolenia SEP zależy od liczby i poruszanych zagadnień. Najczęstsze formy szkolenia to 4, 8, 16 i 24 godziny dydaktyczne rozłożone odpowiednio na jeden, dwa lub trzy dni szkoleniowe.

Warto wiedzieć

Większość naszych kursów umożliwia zdobycie uprawnień energetycznych w grupach G1, (kurs elektryka), G2 (cieplne) i G3 (gazowe) w ciągu jednego dnia. To ogromna oszczędność czasu dla każdej organizacji.

Egzamin SEP w przyjaznej atmosferze

Po zakończeniu szkolenia każdy uczestnik przystępuje do egzaminu SEP, który ma zweryfikować zdobytą wiedzę. Dbamy o to, aby egzamin przebiegał w dobrej, bezstresowej atmosferze, na co niewątpliwie wpływ ma doskonałe przygotowanie merytoryczne kandydatów. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku, kursant zdobywa konkretne uprawnienia energetyczne, co natychmiast podnosi jego kwalifikacje i tym samym podbudowuje prestiż przedsiębiorstwa.

Warto wiedzieć

Egzamin SEP jest przeprowadzany przed naszą Komisją Kwalifikacyjną powołaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Jeśli jesteś zainteresowany zleceniem szkolenia SEP swoich pracowników czy grupy fachowców, po prostu wybierz dogodny termin i lokalizację. Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami w mailowo, telefonicznie lub przez formularz kontaktowy na stronie. Nasz konsultant oddzwoni natychmiast po wpłynięciu zgłoszenia.


Urząd pracy
Enea
BP
OBI
Polska Spółka Gazowa
Okręgowa Pielęgniarek i Położnych
Wipasz
Herbapol
Kuehne+nagel
sweco
inkpol
auto machinery jet
Ludwik Rydygier
otis
skanska
meillerghp
aerospace
WODR