Partnerem serwisu jest:

Mickiewicza 21, 40-085 Katowice

biuro@sep-szkolenia.pl 797 034 928

Szukasz szkoleń SEP? Wybierz opiekuna i zapytaj o rabaty! Sprawdź >>> https://sep-szkolenia.pl/oddzialy <<<

Online
10 czerwca
Szkolenie G1/2/3
Cena szkolenia: 95.00zł Cena 1 egzaminu: 424.20zł

godz. 16:00

Online

Online
11 czerwca
Szkolenie pomiarowe
Cena szkolenia: 350.00zł Cena 1 egzaminu: 424.20zł

godz. 15:00

Online

Online
11 czerwca
Szkolenie G1/2/3
Cena szkolenia: 95.00zł Cena 1 egzaminu: 424.20zł

godz. 16:00

Online

Wszystkie terminy

Zostań ekspertem w swojej branży dzięki szkoleniom SEP. Sprawdź, jakie są korzyści!

Zainwestuj w siebie lub swoich pracowników i zarabiaj więcej!

O NAS

Dlaczego my?

Codziennie staramy się wychodzić naprzeciw Twoim oczekiwaniom! Organizujemy szkolenia SEP dla osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Dzięki nam zdobędziesz specjalistyczne uprawnienia i będziesz mógł rozwijać się w swoim zawodzie. Obecnie organizujemy szkolenia zamknięte oraz otwarte w ponad 19 miastach w Polsce. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu szkoleń, wykwalifikowaną kadrę oraz setki zadowolonych kursantów!

Po co mi szkolenie SEP?

Jeśli szukasz szybkiego sposobu, żeby podnieść kompetencje zawodowe (własne, lub swoich pracowników) - szkolenie SEP jest najlepszym możliwym pomysłem! Oprócz popularnego kursu elektryka (G1) oferujemy szkolenia z uprawnień cieplnych (G2), gazowych (G3) oraz szkolenia pomiarowe. Z zakończeniem kursu otrzymasz Państwowe Świadectwo Kwalifikacyjne, które jest ogromnym krokiem w rozwoju zawodowym i uprawnia do pracy w branży elektroenergetycznej.

Czy to dla mnie?

Jeśli zależy Ci na wzmocnieniu swojej pozycji na rynku pracy i szybkim zdobyciu potrzebnych Ci uprawnień - nasze szkolenia są dla Ciebie! Ofertę kierujemy do wszystkich zainteresowanych osób, które w dniu rozpoczęcia kursu ukończyły 18 lat i posiadają co najmniej podstawowe wykształcenie. Jeśli zależy Ci na czasie, z naszym modelem szkolenia możesz uzyskać uprawnienia elektroenergetyczne w zaledwie jeden dzień!

Jakie są korzyści?

Cenna wiedza zdobyta na kursie będzie nieoceniona w codziennej pracy, ale równocześnie doskonale przygotuje Cię do egzaminu! Nasza kompetentna kadra przedstawi Ci wiedzę w atrakcyjny i przystępny sposób. Dzięki szkoleniom SEP zyskasz uprawnienia m.in. do obsługi zaawansowanych elektronarzędzi, działających agregatów prądotwórczych oraz eksploatacji lub nadzoru nad instalacjami i sieciami elektrycznymi o napięciu nie wyższym niż 1 kV.

O nas

Szkolenia SEP powstały, by zgromadzić grono ekspertów, którzy będą dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą z zakresu elektroenergetyki, energetyki, elektroniki, automatyki, a także radiotechniki, informatyki, optoelektroniki i telekomunikacji. Nasza kadra przykłada szczególną wagę do jakości szkoleń, a idea kompetentnego przekazywania wiedzy przyświeca nam podczas każdego szkolenia.

Pamiętaj, że szanujemy Twój czas i zależy nam, żebyś zdobył wykształcenie
- dlatego jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o terminy, formalności oraz koszta!
Dostosujemy swoją ofertę zarówno do klienta indywidualnego, jak i do firmy!
Urząd pracy
Enea
BP
OBI
Polska Spółka Gazowa
Okręgowa Pielęgniarek i Położnych
Wipasz
Herbapol
Kuehne+nagel
sweco
inkpol
auto machinery jet
Ludwik Rydygier
otis
skanska
meillerghp
aerospace
WODR